18 maja 2004
Wyjazdowe zwycięstwo

espół Legionovii walczący o utrzymanie się w III lidze piłkarskiej odniósł ważne zwycięstwo pokonując w Elblągu Polnię/Olimpię aż 4:0.

Do przerwy nie nic nie zapowiadało, że rozmiary wygranej będą aż tak okazałe. Piłkarze Legionovii rozwiązali worek z bramkami dopiero w drugiej połowie.
Gole zdobyli: Barchwic '46 i Zjawiński '65 '70 '73 popisując się klasycznym hat trickiem.

Składy obu zespołów:

Polonia: Chamera (74 Hys) - Augustynowicz, Moneta, Tyburski - Łojek, Warecha, Szweda, Gut (46 Sierechan), Nieźwiedź (55 Gajewski) - Wiśniewski (46 Jaromiński), Nadolny.
Legionovia: Dzisiewicz (85 Knap) - Rostkowski, Wierzbicki, Górski - Centkowski (74 Cichosz), Wróbel (29 Woźniak), Orłowski, Barchwic, Stachowiak - Zjawiński, Karaszewski (78 Milewski).

Żółte kartki: Moneta, Nadolny (Polonia), Orłowski, Cichosz (Legionovia)
Sędziował: Tomasz Sadowski (Białystok)