25 października 2007
Fotonagrody wręczone!

Dzisiejsza sesja Rady Powiatu Legionowskiego rozpoczęła się uroczyście, stała się bowiem okazją do oficjalnego wręczenia nagród laureatom konkursu fotograficznego „Powiat legionowski w obiektywie”.

W auli starostwa można było dziś podziwiać mini wystawę nagrodzonych prac. Uświetniła ona tę niezwykle miłą uroczystość, od której zaczęło się posiedzenie Rady Powiatu Legionowskiego. Nagrody w imieniu władz powiatu wręczył autorom nagrodzonych zdjęć Przewodniczący Rady Powiatu Szymon Rosiak. Autorka zwycięskiej fotki Olga Borowska z Legionowa otrzymała palmtop z GPS, zdobywca 2 miejsca Krzysztof Machnacki z Jadwisina - 19 calowy monitor ciekłokrystaliczny, a Anna Tomasik - zdobywczyni 3 miejsca została posiadaczką urządzenia wielofunkcyjnego HP Photosmart.
Autorzy wyróżnionych prac: Basia Wymazał z Legionowa, Mariusz Mazewski z Legionowa oraz Anna Janicka z Chotomowa zostali obdarowani odtwarzaczami MP4. Ta ostatnia nie mogła niestety pojawić się osobiście.

Foto
Zdjęcie rodzinne. Od lewej: Anna Tomasik, Basia Wymazał, Olga Borowska. Za nimi: Mariusz Mazewski i Krzysztof Machnacki

Jeszcze raz gratulujemy laureatom konkursu i zachęcami wszystkich amatorów fotografowania do udziału w kolejnych jego edycjach.