23 października 2007
10 lat UKS "Delfin" Legionowo

UKS "Delfin" Legionowo obchodzi w tym roku 10 rocznicę powstania tak więc na uroczystym zakończeniu sezonu 2007 (13.10.2007) odbyło się także podsumowanie dziesięciolecia klubu .

Starosta z trenerem Rafałem Perlem

Dopisali licznie zaproszeni goście, przedstawiciele sponsorów, rodzice, byli i obecni zawodnicy klubu. W ciągu dziesięciu lat przez klub przewinęło się ponad 400 zawodniczek i zawodników, dorobek medalowy klubu z MISTRZOSTW POLSKI to 42 medale: 9 złotych, 18 srebrnych, 15 brązowych.

Najlepsi zawodnicy sezonu 2007 to: Dawid Szulich złoty medalista Mistrzostw Polski - najlepszy zawodnik klubu, Aleksandra Zejdler finalistka Mistrzostw Polski-najlepsza zawodniczka klubu.

Wyróżnieni zawodnicy sezonu 2007: Michał Perl, Anna Kalisiak, Joanna Paciorek, Marta Karpińska, Paweł Bańkowski, Albert Piotrowski, Jan Kalisiak, Zuzanna Kalisiak, Julia Domańska , Madalena Ratajczyk, Zuzanna Sawicka, Maciej Przybysz.

Wyróżnieni statuetkami najlepsi zawodnicy 10 lecia to: Dawid Szulich ( najlepszy zawodnik 10 lecia, pierwszy reprezentant kraju na Mistrzostwa Europy Juniorów ,Rekordzista Polski, 18 medali Mistrzostw Polski 4 złote, 9 srebrnych, 5 brązowych), Marcin Celejowski (pierwszy medalista Mistrzostw Polski), Karolina Modzelan (pierwsza Mistrzyni Polski), Marcin Szopa (pierwszy multimedalista Mistrzostw Polski), Andrzej Dobrosielski (medalista Mistrzostw Polski), Patrycja Palinowska (medalistka Mistrzostw Polski), Anita Wilczęga (medalistka Mistrzostw Polski), Anna Starczewska (medalistka Mistrzostw Polski), Martyna Jóżwiak(finalistka Mistrzostw Polski), Olga Sowińska (finalistka Mistrzostw Polski) , Tomasz Wilczęga (finalista Mistrzostw Polski), Agata Siuda,Matylda Amilkiewicz, Marcin Wilczęga, Łukasz Warzyński, Grzegorz Dobrosielski, Mateusz Adamiak,Krzysztof Starczewski.

Pamiątkowe zdjęcie

Wyróżnieni statuetkami Przyjaciele i Sponsorzy UKS "Delfin" Legionowo.

Urząd Miasta Legionowo, Starostwo Powiatowe w Legionowie, Z.S.O.nr 2 w Legionowie, Pan Adam Wilczęga (założyciel i sponsor klubu,przewodniczący komisji rewizyjnej), Pan Rafał Perl (założyciel, prezes i trener klubu),TRAWENA S.A., ABM System, TABEX.S.A., BIOTON S.A., SCANSPORT, CHEMKO, IKA Kalisiak i Groszek, INFO-SYSTEM,BAYER, Cadbury Wedel, Granit, FJK, Cukiernia Państwa Stachurskich, Mazowieckie To i owo, Gazeta Miejscowa i LTV, Gazeta Powiatowa, Pan Mariusz Zejdler (sponsor i komisja rewizyjna), Pani Agnieszka Bańkowska (sponsor), Pan Daniel Kreps( II trener )Pan Bogdan Świrski (były II trener klubu), Pani dr Małgorzata Siuda (sekretarz zarządu i lekarz klubu ), Pani Jolanta Bartoszewicka (skarbnik zarządu klubu), Pani Anna Jezierska (komisja rewizyjna), Pan Leon Szulich (zarząd klubu), Pan Tomasz Kalisiak(sponsor i zarząd klubu), Pan Krzysztof Gniadek(zarząd klubu).