3 września 2004
Informacja dla osób ubiegających się o stypendia edukacyjne z Unii Europejskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych najnowszymi informacjami w zakresie stypendiów edukacyjnych do kliknięcia w link. Jednocześnie informujemy, że na bieżąco będziemy przekazywać Państwu za pośrednictwem naszej witryny wszelkie rozstrzygnięcia w tej kwestii.

W związku z bardzo dużą ilością chętnych ubiegających się o stypendium z programu „Wyrównywanie szans edukacyjnych dla młodzieży i studentów z terenów wiejskich” z Priorytetu 2.2 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Urząd Marszałkowski podjął decyzję o zmniejszeniu kryterium dochodowości z 504 złotych netto, na 350 złotych netto. Pozostałe kryteria kwalifikalności wniosków pozostają bez zmian. Ponadto Starostwo Powiatowe w Legionowie przypomina, że wnioski można składać już tylko do 10 września 2004 r.