25 października 2004
Złoty Delfin

W ostatnią sobotę Uczniowski Klub Sportowy "DELFIN " uroczyście świętował zakończenie sezonu 2004.

Trener Rafał Perl z zawodnikami UKS "DELFIN"

W ostatnią sobotę w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Legionowie zebrali się przyjaciele Klubu, aby dokonać uroczystego podsumowania sezonu 2004. Na spotkanie została również zaproszona Starosta Powiatu Legionowskiego - Pani Dorota Sowińska - Kobelak, która ufundowała i wręczyła nagrody najlepszym zawodnikom Delfina. W ostatnim sezonie w mistrzostwach polski na podium stanęli następujący pływacy:
- Dawid Szulich ( złoty medal )
- Andrzej Dobrosielski ( srebrny medal )
- Patrycja Palinowska ( brązowy medal )
Starosta w swoim krótkim przemówieniu podkreśliła, iż chciałaby, aby na olimpiadzie w Pekinie zawodnicy Delfina dostarczyli nam tyle samo emocji, co nasza złota medalistka z Aten - Otylia Jędrzejczak. Zakończenie sezonu podsumował również Prezydent Legionowa - Roman Smogorzewski, który potwierdził doskonałą formę zawodników Klubu. Dodał również, że Delfin może zawsze liczyć na wsparcie gminy Legionowo. Prezes Klubu - Pan Rafał Perl poinformował zebranych gości i zawodników, iż zaprosił już Otylię Jędrzejczak do Legionowa i teraz oczekuje na jej pozytywną odpowiedź. My możemy zagwarantować, że na bieżąco będziemy śledzić i informować Państwa o osiągnięciach UKS " DELFIN " na witrynie internetowej Powiatu.