24 lipca 2007
UKS Delfin w Antwerpii
Ponad 800 zawodniczek i zawodników z 40 krajów Europy , 22 osobowa reprezentacja Polski, a wśród nich zawodnik Delfina Legionowo - Dawid Szulich.

Był to pierwszy start Dawida w reprezentacji Polski. Debiutował on jako jedyny zawodnik reprezentacji Polski w tak poważnej międzynarodowej imprezie. Startując w konkurencjach indywidualnych zakwalifikował się do półfinałów ustanawiając nowe rekordy życiowe. Na 100 m stylem klasycznym zajął 16 miejsce z czasem 1:05,23 i na 200 m stylem klasycznym 16 miejsce z czasem 2:20,38 poprawiając ten wynik o 4 sekundy !!! Konkurencje 100 i 200 m stylem klasycznym,w których startował Dawid Szulich wygrał i ustanowił nowe rekordy Mistrzostw Europy - Daniel Gyurta. W sztafecie 4x100m stylem zmiennym reprezentacja Polska z Dawidem Szulichem, który startował stylem klasycznym zajeła 14 miejsce. W rankingu medalowym Polska zajęła drugie miejscu ustępując tylko Rosji.
W sumie 10 zdobytych medali: 6 złotych,1 srebrny, 3 brązowe.