21 października 2004
Przedsiębiorczość

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej rubryki Przedsiębiorczość. Znajdą w niej Państwo podstawowe informacje na temat źródeł finansowania MSP, funduszy europejskich oraz gospodarczych uwarunkowań Powiatu Legionowskiego.

Wspólnie z Izbą Gospodarczą zainaugurowaliśmy w dniu dzisiejszym uruchomienie rubryki Przedsiębiorczość. Mamy nadzieję, że będą Państwo korzystać z informacji, które się w niej znajdują. Jednocześnie pragniemy poinformować, że dołożymy wszelkich starań, aby sukcesywnie rozbudowywać wyżej wymieniony dział. Aktualności ekonomiczne począwszy od dnia jutrzejszego będą zamieszczane na głównej witrynie Powiatu Legionowskiego. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek sugestie bądź propozycje dotyczące zamieszczanej treści prosimy je kierować na adres mail: promocja@powiat-legionowski.pl. Za merytoryczną stronę będą odpowiedzialne następujące osoby: Dorota Wróbel - Kierownik Powiatowej Izby Gospodarczej w Legionowie oraz Marcin Dembowski - inspektor w Referacie Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie. W swoim imieniu dziękujemy za wszelki sugestie, które pozwolą nam lepiej dostosować dział Przedsiębiorczość do Państwa potrzeb.