26 września 2007
Podglądaj komunikację przez Internet

Dziś uruchomione zostało w legionowskim starostwie kolejne udogodnienie dla klientów Wydziału Komunikacji.

Od wiosny trwa wdrażanie kolejnych etapów programu obsługi klienta. Ma on za zadanie poprawić jakość i szybkość świadczenia usług w zatłoczonym jeszcze niedawno Wydziale Komunikacji.

Kolejnym - po uruchomieniu e-wniosku i systemu zarządzania kolejką - krokiem było zainstalowanie kamery internetowej. Dzięki niej za pośrednictwem strony powiatu można sprawdzić, który numer jest wywołany do obsługi. Klienci, którzy rano pobiorą numerek ze specjalnie do tego celu ustawionego automatu mogą więc kontrolować sytuację spoza budynku starostwa, korzystając z Internetu.

Dostęp do kamery na stronie powiatu legiowskiego znaleźć można pod ikoną "Kamera Internetowa w Wydziale Komunikacji". Tam także znajduje się instrukcja, jak z tego udogodnienia skorzystać.