27 kwietnia 2012
Konkurs na hasło powitalne dla drużyny greckiej

Zadanie wymaga sporo kreatywności, ale jest o co grać – na zwycięzcę czeka wspaniały ROWER. Każdy kto chciałby pokazać polską gościnność Grekom, może przesłać hasło powitalne dla ich drużyny w dniach 5.04.2012 r. - 8.05.2012 r.

Foto

Konkurs ma formę otwartą. Każdy, kto ukończył w dniu rozpoczęcia tj. 5 kwietnia 2012 r. dziesięć lat, może złożyć propozycję swojego hasła. W momencie złożenia propozycji dane hasło staje się własnością gminy Legionowo. Zainteresowani mogą uczestniczyć w konkursie, poprzez:
nadsyłanie swoich propozycji drogą mailową na adres podany w regulaminie konkursu, pozostawianie zgłoszeń konkursowych w specjalnych skrzynkach ustawionych w siedzibie organizatora, Urząd Miasta Legionowo, ul. Piłsudskiego 41.

Konkurs został podzielony na dwa etapy:

Etap I – trwa od 5 kwietnia 2012 r. do 8 maja 2012 r., czekamy na poprawnie wypełnione ankiety zgłoszeniowe z propozycją hasła powitalnego dla drużyny greckiej

Etap II – będzie trwał od 15 maja 2012 do 23 maja 2012 - spośród 10 najlepszych haseł, poprzez głosowanie SMS, zostanie wybrane jedno powitalne hasło.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem konkursu, a następnie w zgłoszeniu konkursowym podać swoją UNIKALNĄ, ZABAWNĄ I KREATYWNĄ propozycję hasła powitalnego.

ankieta zgłoszeniowa
regulamin