11 października 2004
Komisje Rady Powiatu

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z porządkami obrad Komisji Rozwoju, Oswiaty, Kultury i Sportu oraz Komisji Zdrowia, Rodziny i Spraw Społecznych, które odbędą się w październiku.

Posiedzenie Komisji Rozwoju na dzień 14 października 2004 r. na godz. 18.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ul. Sikorskiego 11 (sala 119).

1.Otwarcie posiedzenia.
2.Przyjęcie porządku posiedzenia.
3.Realizacja Strategii Rozwoju Powiatu Legionowskiego.
4.Wnioski do planu pracy Komisji na 2005r.
5.Zaopiniowanie uchwał będących w kompetencji Komisji.
6.Wolne wnioski.
7.Zamknięcie posiedzenia.

Przewodniczący Komisji Rozwoju
Marek Mazur

Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu odbędzie się dnia 19 października 2004 r. na godz. 18.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ul. Sikorskiego 11 (sala 119).

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
3. Zapoznanie z zasadami przeprowadzenia nowego egzaminu dojrzałości.
4. Informacje dyrektorów szkół o stanie przygotowania ich placówek do przeprowadzenia egzaminu dojrzałości według nowych zasad.
5. Przedstawienie wniosków do projektu budżetu na 2005 rok.
6. Propozycje do planu pracy Komisji na 2005 rok.
7. Zaopiniowanie projektów uchwał będących w kompetencji Komisji.
8. Wolne wnioski.
9. Zamknięcie posiedzenia.

Przewodnicząca Komisji
Małgorzata Matuszewska

Posiedzenie Komisji Rodziny, Zdrowia i Spraw Społecznych na dzień 20 październik 2004 r. na godz. 18.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ul. Sikorskiego 11, sala 119. Posiedzenie poświecone zostanie tematowi XXIII Sesji Rady Powiatu „Funkcjonowanie służby zdrowia w Powiecie Legionowskim w tym dostępność obywateli do opieki specjalistycznej”.

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
3. Funkcjonowanie służby zdrowia w Powiecie Legionowskim w tym dostępność obywateli do opieki specjalistycznej.
4. Zaopiniowanie projektów uchwał będących w kompetencji Komisji.
5. Wolne wnioski.
6. Zamknięcie posiedzenia.