7 października 2004
Pełne władze Związku

Drugie posiedzenie Zgromadzenia Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego odbyło się w Urzędzie Gminy Nieporęt. Na spotkaniu wybrano władze Związku.

Zgromadzenie obradowało w Sali Konferencyjnej UG Nieporęt
fot. Robert Wróbel, UG Nieporęt

Związek współtworzy 6 gmin: Jabłonna, Nieporęt, Legionowo, Radzymin, Serock i Wieliszew, a jego głównym zadaniem jest praca na rzecz rozwoju terenów wokół jeziora.

Na pierwszym, sierpniowym posiedzeniu w Legionowie członkowie wybrali przewodniczącego i dwóch wiceprzewodniczących Zgromadzenia. 6 października poznaliśmy nazwiska członków, przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Zarządu oraz skład Komisji Rewizyjnej.

Pełny skład władz Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego:

Przewodniczący Zgromadzenia: Andrzej Kula z Nieporętu
Wiceprzewodniczący Zgromadzenia: Józef Borzewski z Wieliszewa i Sławomir Osiwała z Serocka.

Związek Gmin to szansa na rozwój Zalewu Zegrzyńskiego
fot. Robert Wróbel, UG Nieporęt

Skład Zarządu:
Edward Trojanowski (Wieliszew) - Przewodniczący
Sylwester Sokolnicki (Serock) - Wiceprzewodniczący
Roman Smogorzewski (Legionowo)
Maciej Mazur (Nieporęt)
Zbigniew Piotrowski (Radzymin)
Grzegorz Kubalski (Jabłonna)

Komisja Rewizyjna:
Andrzej Wardak (Radzymin) - Przewodniczący
Mirosław Pachulski (Legionowo)
Zenon Chojnacki (Jabłonna)

Kolejne posiedzenie, na którym rozstrzygnięte zostaną kwestie składek członkowskich, odbędzie się na początku listopada w Radzyminie.