5 września 2007
Nowy Kurier Powiatowy

Kolejne wydanie naszego "Kuriera" jest już dostępne na stronie internetowej Powiatu Legionowskiego.

Po wakacyjnej przerwie ukazał sie kolejny numer naszego wydawnictwa. W nowym "Kurierze" piszemy m.in o niechcianej przez mieszkańców legionowskiego osiedla Piaski inwestycji (Supermarket Stop), oddaniu do użtku największej sali sportowej (Hala gotowa), kolejnym udogodnieniu dla klientów wydziału komunikacji (Numerek w Starostwie) czy inwestycjach dogowych współfinansowanych z zewnętrznych pieniędzy (4 miliony dla Powiatu).
Gazeta dostępna jest nie tylko w wersji on-line. Zaopatrzyli się w nią już uczestnicy święta gminy Jabłonna, a w najbliższych dniach będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców Powiatu.
Życzymy miłej lektury!