4 września 2007
Wygraj bilety na Mocarta!

Legionowskie spotkania kabaretowe w Starostwie powracaja po wakacyjnej przerwie. Tym razem przy Sikorskiego wystąpi Grupa Mocarta. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa 4. podwójne zaproszenia.

Koncert odbędzie się w środę, 26 września o godz. 19.30 w auli Starostwa przy ul. Sikorskiego 11. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w legionowskim MOK przy ul. Norwida 10, tel. 0-22 774 44 90.

Nie wszyscy jednak zapłacą. Starosta Legionowski przygotował cztery podwójne zaproszenia dla osób, które wezmą udział w naszym konkursie i prawidłowo odpowiedzą na pytanie: Który powiatowy obiekt sportowy zostanie oddany do użytku we wrześniu?
Odpowiedzi prosimy nadsyłać do 23 września na adres: promocja@powiat-legionowski.pl
W mailu prosimy podać imię, nazwisko i nr telefonu kontaktowego.