6 października 2004
Międzypowiatowe Zawody w Biegach Przełajowych

W ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zorganizowano na stadionie jednostki wojskowej w Białobrzegach Międzypowiatowe Zawody w Biegach Przełajowych.

Startujące w zawodach dzieci ze statuetkami i medalami

Powiat Legionowski już po raz kolejny jest organizatorem zawodów ujętych w Harmonogramie Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który możecie Państwo ściągnąć z witryny internetowej naszego samorządu. Inauguracją sportowego sezonu były Powiatowe Zawody w Biegach Przełajowych, które odbyły się w Białobrzegach dnia 28 września bieżącego roku.

Na Zawody Międzypowiatowe organizowane w dniu dzisiejszym przyjechały dzieci niemalże ze wszystkich Powiatów na Mazowszu. W pewnym momencie trudno było opanować tak ogromną liczbę dzieci rozbieganych po całym boisku.

Zawodnicy na starcie

W kategorii szkół podstawowych chłopców klas IV zwyciężył wychowanek szkoły podstawowej w Józefowie Marcin Stromecki, co świadczy o dobrym przygotowaniu powiatowych adeptów biegania.

Następną sportową imprezą, z której zostanie przygotowana obszerniejsza relacja są Sztafetowe Biegi Przełajowe, które odbędą się w Białobrzegach 20 października. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Jednocześnie możemy Państwa zapewnić, iż będziemy na bieżąco publikować relacje z imprez sportowych na terenie Powiatu.

Zwycięzca w kategorii klas IV Marcin Stromecki
Trenerzy finalistów indywidualnych biegów przełajowych