24 listopada 2004
Rzecznik rozpoczął pracę

Nowego Rzecznika Konsumentów powołała Rada Powiatu Legionowskiego. Od kilku miesięcy obowiązki rzecznika sprawowała Sekretarz Starostwa.

Właśnie kilka miesięcy temu z pracy musiała odejśc (z przyczyn zdrowotnych) Jadwiga Kneifel, wieloletni Powiatowy Rzecznik Konsumentów. Od tamtej pory trwały poszukiwania nowej osoby na to istotne, z punktu widzenia mieszkańców, stanowisko. Warunki stawiane w ogłoszeniu o naborze (m.in wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze, 5. letni staż pracy) spełniła jedynie Agnieszka Załuska. Dotychczas Pani Agnieszka pracowała m.in. w dizle ekonomicznym SML-W w Legionowie, a ostatnio w kancelarii podatkowej. Obecnie jest nowym Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów i przyjmuje interesantów w siedzibie Starostwa przy ul. Sikorskiego 11, p. 101, w godz. pon 9.00-17.00, wt-piąt 8.00-16.00.