24 listopada 2004
Puchar Świata dla LOTOSU

Już po raz kolejny LOTOS nie zawiódł swoich wiernych kibiców. Mistrzowską formę zawodników potwierdziły zawody w Orlando.

Po ciężkich, wielomiesiecznych treningach zawodnicy klubu sportowego LOTOS Jabłonna wystartowali w zawodach Pucharu Świata w Taekwon-do na Florydzie. Jako pierwsza do rywalizacji stanęła Joanna Paprocka, która w konkurencji układów formalnych pokazała swoją mistrzowską formę. Dorzuciła jeszcze jeden złoty medal w walkach. Nie mieli sobie równych również dwaj pozostali zawodnicy Jabłonowskiego LOTOSU - Łukasz Jurkowski oraz Piotr Kurkus. Oni także wywalczyli złoto. Pani Starosta - Dorota Sowińska - Kobelak przed wyjazdem sportowców do USA odbyła osobistą rozmowę z Łukaszem Jurkowskim i postanowiła ufundować mu dres, aby godnie reprezentował samorząd powiatowy na zawodach o tak dużej randze. Przez cały czas trzymała również kciuki za legionowskich sportowców. Rewelacyjne wiadomości z Orlando utwierdziły nas wszystkich w przekonaniu, że młodzież z terenu Powiatu Legionowskiego jest bardzo utalentowana sportowo i warto w nią inwestować. Zawodnicy LOTOSU przylatują do Polski już jutro. Życzymy im wszystkiego najlepszego w realizowaniu ich sportowych marzeń.