30 sierpnia 2007
Legionowo Rock Festiwal

Znakomitym koncertem szwedzkiej grupy THE BONES zakończył się trzeci Legionowo Rock Festiwal.

We wspaniałej formie koncertowej byli również weterani rodzimego punk rocka – zespół WC oraz reprezentujący barwy gospodarzy zespół BANG BANG. Pogoda dopisała znakomicie. Nie zawiedli również pasjonaci rockowej muzyki, którzy przyjechali na Festiwal z odległych miast. Na koncertach panowała znakomita atmosfera wspólnej zabawy. Po zakończeniu części koncertowej odbył się jeszcze plenerowy pokaz filmu dokumentalnego SEXXBOMBA, w reżyserii Pana Tomasza Talarskiego, nakręconego z okazji jubileuszu XX-lecia istnienia grupy.

Organizator Festiwalu złożył gorące podziękowania włodarzom miasta i powiatu, patronom i sponsorom za wsparcie oraz wszystkim tym, którzy przybyli z całej Polski, aby przy rockowych rytmach pobawić się w Legionowie. Następny Legionowo Rock Festiwal już za rok.

The Bones i organizator Festiwalu Robert Szymański