16 listopada 2004
Logo Związku Gmin

Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego ogłasza konkurs na swoje logo. Na zwycięzcę czeka cenna nagroda.

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszego znaku oraz promocja idei Związku wśród mieszkańców, a zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Konkurs rozpoczyna się 19 listopada 2004 r.
Prace można wykonać dowolną, płaską techniką

Każda praca winna być opatrzona na odwrocie godłem, należy też do niej dołączyć w zamkniętej, również opatrzonej godłem kopercie informacje o autorze: nazwisko i imię, wiek, adres i nr telefonu. Uczniowie dodatkowo podają numer, adres szkoły oraz nazwisko nauczyciela/opiekuna.
Prace należy składać do 20 grudnia 2004 r. do urzędu gminy właściwego ze względu na zamieszkanie.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, ufundowanych przez Organizatorów zaplanowano na koniec stycznia 2005

Dodatkowe informacje można uzyskać w Gminnym Centrum Informacji w Wieliszewie pod nr telefonu (0-22) 782-26-32.

Regulamin konkursu na Logo Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego

1. Organizator
Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego

2. Założenia
Celem konkursu jest wytypowanie do realizacji znaku graficznego określającego Logo Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego
Projekt graficzny musi przewidywać możliwość jego wszechstronnego wykorzystania (na drukach, wizytówkach, artykułach promocyjnych, billboardach, bannerach, reklamach świetlnych, gadżetach, pucharach, medalach oraz prezentacji w formie przestrzennej).
Projekty logo powinny nawiązywać do:
- turystycznego charakteru regionu
- akwenu wodnego Zalew Zegrzyński
- atrakcyjności przyrodniczej
- tradycji historycznej i zabytków architektury

3. Regulamin konkursu
1) Konkurs ma charakter otwarty. Do udziału zapraszamy szczególnie uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, ale także dorosłych.
2) Projekty mogą być realizowane indywidualnie lub zespołowo
3) Każdy uczestnik może przedstawić jeden projekt wykonany w dowolnej technice.
4) Projekt nie powinien być podpisany, ale musi być opatrzony godłem.
5) Do każdego projektu musi być dołączona koperta opisana godłem, zawierająca w środku dane autora/ autorów (imię i nazwisko, adres, numer telefonu, wiek, nazwa szkoły)
6) Komisja konkursowa, przy wyborze najlepszego projektu będzie się kierować pomysłowością, oryginalnością, estetyką logo.
7) Projekty należy dostarczyć do siedziby Urzędu Gminy właściwego do miejsca zamieszkania.
8) Termin zgłoszenia prac: 20.12.2004 r.
9) Pomiędzy 20-29 grudnia 2004 r. odbędzie się rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu. Komisja sędziowska z każdej gminy wybierze trzy najlepsze prace.
10) W styczniu 2005 r. …… odbędzie się drugi etap konkursu. Komisja Konkursowa w skład, której wejdzie po jednym przedstawicielu gminy uczestniczącej w konkursie, spośród prac wybranych w pierwszym etapie konkursu wyłoni najlepszy projekt i przyzna 2 wyróżnienia .
11) Wyniki całego konkursu zostaną ogłoszone w prasie lokalnej i umieszczone na stronach internetowych wszystkich gmin. Uczestnicy otrzymają informacje o wynikach konkursu wraz z zaproszeniem do udziału w uroczystym rozdaniu nagród.
12) Nagrodą główną w konkursie jest cyfrowy aparat fotograficzny. Nagroda przyznana zespołowi nie podlega zwielokrotnieniu.
13) Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w siedzibie Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego w Legionowie lub innym miejscu wybranym przez Zarząd Związku.
14) Projekt nagrodzony wraz z prawami autorskimi przechodzi na własność Organizatorów.
15) Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do wyłącznego, nieograniczonego i bezpłatnego używania logo zwycięzcy konkursu do celów statutowych Związku.
16) Uczestnicy przystępując do konkursu akceptują niniejszy regulamin.