30 marca 2012
Dla obecnych i przyszłych mistrzyń

Już dziś siatkarki LTS Legionovia rozpoczynają ostatni etap walki o Plus Ligę, co, mamy nadzieję, będzie początkiem dekady sukcesów. Ich śladem chcą iść dziewczęta marzące o siatkarskiej karierze. W tym celu powiat legionowski podjął współpracę z LTS Legionovia.

W ubiegłym tygodniu LTS Legionovia wygrało konkurs (ogłoszony przez starostwo) na popularyzację piłki siatkowej dziewcząt wśród młodzieży z terenu powiatu legionowskiego. Wspaniała praca środowiska siatkarskiego przekłada się na popularność tej dyscypliny wśród mieszkanek naszego regionu. Coraz więcej z nich chce chociaż spróbować poświęcić się siatkówce.

Foto

Dzięki współpracy powiatu z Legionovią będzie to możliwe w jeszcze większym stopniu.
Dzieci i młodzież będą trenować, aby w przyszłości dołączyć do pierwszego zespołu, zespołu, który zapewne od przyszłego sezonu będzie występować w Plus Lidze. Tego wszystkim nam serdecznie życzymy!