14 marca 2012
Powiat w obiektywie

W powiatowym konkursie fotograficznym można wygrać sprzęt o wartości 600 zł. Zachęcamy zatem do nadsyłania Waszych prac. Zakończenie zimowego etapu już jutro, w czwartek 15 marca.

Foto

Warto przeszukać karty pamięci, dyski i pendrive. Jeśli posiadacie fajne zimowe fotografie wykonane na terenie naszego powiatu to przyślijcie je na adres:konkurs@powiat-legionowski.pl (formularz zgłoszenia i regulamin konkursu "Powiat Legionowski - 4 pory roku w obiektywie" poniżej).

Do udziału zapraszamy osoby pełnoletnie oraz osoby powyżej 15 roku życia, które uzyskają zgodzę rodzica lub opiekuna. Każdy może zgłosić do 20 zdjęć, które nie były wcześniej publikowane i nagradzane w innych konkursach.

Tym razem wyszczególnione zostały 3 kategorie tematyczne:
- architektura współczesna,
- architektura zabytkowa,
- przyroda.

Najbliższy termin nadsyłania prac do etapu ZIMA upływa 15 marca 2012r.

DO WYGRANIA SPRZĘT LUB AKCESORIA FOTO - NAGRODA GŁÓWNA O WARTOŚCI 600 złotych

Foto

Regulamin i formularz zgłoszeniowy:
Formularz zgloszeniowy

Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie,
tel. 22 764 04 72, e-mail:konkurs@powiat-legionowski.pl