5 marca 2012
Szukamy doradcy zawodowego

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ogłasza nabór w ramach rojektu „Dobry start w zawodową przyszłość” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wiadomości ogólne o projekcie
Projekt pod nazwą „Dobry start w zawodową przyszłość” jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Głównym celem projektu jest zwiększenie szans na rynku pracy 45 uczniów Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku poprzez zajęcia dodatkowe w zakresie zajęć i szkoleń zawodowych, nauki języków obcych, nowoczesnych technologii informatycznych, doradztwa zawodowego oraz wyjazdów studyjnych.
Na doradztwo zawodowe indywidualne przewidziane jest 90 godzin ( 2 godziny na jednego uczestnika) oraz 4 godziny doradztwa grupowego.

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ogłasza nabór na doradcę zawodowego :

I. Wymagania wobec kandydata:
- ukończone studia wyższe lub podyplomowe na kierunku doradztwo zawodowe,
- doświadczenie w pracy doradcy zawodowego,
- doświadczenie w pracy z młodzieżą.

II. Wymagane dokumenty:
1. CV oraz list motywacyjny,
2. Potwierdzona za zgodność z oryginałem kserokopia dyplomu potwierdzającego kwalifikacje merytoryczne.

Termin i miejsce realizacji.
Świadczenie doradztwa zawodowego odbywać się będzie w okresie od 01.03.2012r. do 31.12.2012r. zgodnie z ustalonym po konsultacji harmonogramem w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku.

Wykonawca, który posiada odpowiednie doświadczenie i jest zainteresowany realizacją powinien przedstawić ofertę cenową wyrażoną w jednostkach pieniężnych za godzinę szkolenia.

Oferty należy składać osobiście lub przesyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na doradcę zawodowego do projektu pn. „Dobry start w zawodową przyszłość””
w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku, ul. Wł. Wolskiego 8, 05-140 Serock, pok. 28 do dnia 11 marca 2012r. do godz. 13.00.

Bliższych informacji udziela Dyrektor szkoły.
Wybór oferty nastąpi dnia 12 marca 2012 r. o godz. 12.00 , o decyzji każdy z oferentów zostanie powiadomiony.

ul. Włodzimierza Wolskiego 8, 05-140 Serock,
Tel. 22-782-71-01; fax 22 782 74 98