29 lutego 2012
Starosta na Forum Debaty Publicznej

Samorządność filarem kapitału społecznego” to temat dzisiejszej dyskusji, która odbędzie się w ramach Forum Debaty Publicznej „Samorząd terytorialny dla Polski”, działającego przy Prezydencie RP. Do udziału w spotkaniu został zaproszony starosta legionowski Jan Grabiec.

Już za półtorej godziny rozpocznie się debata w Kancelarii Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, organizowana w ramach działającego przy Prezydencie Forum Debaty Publicznej.

Dzisiejsza dyskusja dotyczyć będzie roli samorządu terytorialnego w budowaniu kapitału społecznego. Mowa będzie m.in. w jaki sposób samorząd stwarza możliwości bezpośredniego udziału mieszkańców w realizacji zadań publicznych i rozwiązywaniu problemów na poziomie lokalnym. W ramach spotkania zaprezentowane zostaną przykłady dobrych praktyk w tym zakresie.

Zapraszamy do oglądania relacji z dyskusji na żywo na stronie www.prezydent.pl.