2 listopada 2012
Spotkanie organizacyjne w sprawie Świątecznej Zbiórki Żywności w 2012 roku

Od 7 do 9 grudnia 2012 roku trwać będzie Świąteczna Zbiórka Żywności, nad którą patronat objął Prezydent Miasta Legionowo.

Świąteczna Zbiórka Żywności, tradycyjnie organizowana przed Świętami Bożego Narodzenia, ma na celu zebranie długoterminowych produktów spożywczych, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym legionowianom w okresie świątecznym. Dzięki uprzejmości mieszkańców naszego miasta wolontariusze z organizacji pozarządowych zebrali w ubiegłym roku 3.903,67 kg żywności, która została przeznaczona dla osób samotnych, potrzebujących - najuboższych mieszkańców naszego miasta.

Zachęcamy wszystkie lokalne organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w ogólnopolskiej Zbiórce Żywności zainicjowanej przez Fundację Bank Żywności SOS w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne 7 listopada 2012 r. o godz. 14:30. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pierwsze piętro sala konferencyjna.

Koordynatorzy

Danuta Szczepanik