31 października 2012
Ernest Bryll w Jabłonnie

Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie im. Ks. Jana Twardowskiego, w ramach nowego cyklu pod nazwą „Spotkań bez liku – dla naszych czytelników” była organizatorem spotkania z Ernestem Bryllem.

Ten znakomity polski poeta, pisarz, tłumacz i dyplomata w ramach promocji najnowszego tomiku wierszy „Pod wieżą zakochanych” spotkał się z czytelnikami w Domu Kultury w Jabłonnie. Oprawę muzyczną spotkania zapewnił znany polski artysta Andrzej Rybiński. Po spotkaniu czytelnicy mieli możliwość zakupienia książki i otrzymania autografu Ernesta Brylla.

Sobotnie spotkanie było pierwszym z cyklu „Spotkań bez liku – dla naszych czytelników”. O kolejnych spotkaniach będziemy informować między innymi za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Serdecznie zapraszamy.

Ernest Bryll i Andrzej Rybiński stanowili zgrany duet sceniczny. Fot: Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie im. Ks. Jana Twardowskiego