21 grudnia 2012
Kombatancki opłatek

Tradycyjnie ostatnie dni przed Świętami Bożego Narodzenia to okres spotkań wigilijnych różnych środowisk. Kombatanci wraz z włodarzami powiatowymi łamali się opłatkiem 19 grudnia.

Jak co roku, tak i tym razem aula Starostwa Powiatowego w Legionowie wypełniła się kombatantami z terenu powiatu legionowskiego. Zebranych gości powitał starosta Jan Grabiec, życząc jednocześnie wesołych, zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia.

Następnie głos zabrał Członek Zarządu Powiatu oraz Naczelnik Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Legionowo. Po krótkiej modlitwie i poświęceniu opłatków zebrani złożyli sobie najserdeczniejsze życzenia świąteczno – noworoczne. Na koniec wszyscy zasiedli do skromnego poczęstunku i wspólnego kolędowania.