12 grudnia 2012
Mikołajowa Rodzinna Sobota w Bibliotece

W ramach Rodzinnych Sobót w Bibliotece w dniu 1 grudnia 2012 r Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie zorganizowała mikołajową imprezę dla dzieci z Powiatu Legionowskiego i ich opiekunów.

Bardzo sympatyczny Mikołaj i dwie wesołe Śnieżynki zapewniły dzieciom mnóstwo zabaw i radości. Były wyścigi na dmuchanych reniferach, przejście przez długi, kolorowy tunel, tańce i inne zabawy ruchowe. W ich trakcie Mikołaj nagradzał wszystkie dzieci cukierkami.

Dodatkową atrakcją i świetną zabawą dla dzieci było chwytanie dużych, kolorowych baniek mydlanych robionych przez Śnieżynki, a szczególnie tych wykonanych przez Mikołaja. Na koniec były niespodzianki – słodkie Mikołaje.

Zainteresowanie i zadowolenie gości, zarówno dzieci jak i ich rodziców czy dziadków zachęca bibliotekarzy, aby planować kolejne rodzinne imprezy. Będziemy o nich informować Państwa za pośrednictwem naszej witryny internetowej.

Źródło: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie