11 grudnia 2012
6 ton życzliwości

Mieszkańcy powiatu, robiący w weekend zakupy w lokalnych sklepach licznie wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności 2012. W sumie zebrali blisko 6 300 kg.

Coroczna akcja społeczna przyciąga coraz więcej osób chcących nieść pomoc. Tym razem zebrane zostało aż 50% więcej niż w ubiegłym roku, dzięki czemu organizatorzy będą mogli wywołać uśmiech u większej liczby rodzin.

Koordynatorzy legionowskiej zbiórki żywności składają serdecznie podziękowania organizacjom pozarządowym, koordynatorom sklepów, wolontariuszom za bezinteresowną pracę, a także właścicielom i obsłudze sklepów za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki, a także wszystkim darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy. Dziękujemy wszystkim ludziom z otwartym sercem, którzy przyłączyli się do naszej akcji i życzymy Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wyrażając nadzieję, że możemy na Was liczyć w przyszłości.

Koordynatorzy akcji w Legionowie dawali wszystkim dobry przykład