11 stycznia 2013
Dla mam i ich pociech

Starostwo Powiatowe w Legionowie rozwija się jako Urząd Przyjazny Mamie i Dziecku. Rok 2013 rozpoczął się tutaj z dwoma nowymi kącikami zabaw dla dzieci.

Teraz najmłodsi klienci naszego urzędu mogą swobodnie załatwiać z rodzicami wszystkie ważne sprawy i, co najważniejsze, nie grozi im nuda. W samym budynku Starostwa znajdują się już trzy miejsca, w których dorośli i ich pociechy mają ułatwione czekanie w kolejce. Znajdują się one w Powiatowym Urzędzie Pracy, Wydziale Komunikacji i od nowego roku na drugim piętrze obok biur PCPR. Ponadto rodziny wyrabiające paszporty dla dzieci w biurze w legionowskim ratuszu będą mogły skorzystać ze stworzonego tam kącika zabaw. Teraz już żaden nasz mały klient nie powie, że w Starostwie jest nudno.

Miejsca do zabawy to jednak nie wszystko. W ramach programu w Starostwie, obok kącika w Urzędzie Pracy pojawił się przewijak, a przed budynkiem znajdują się dwa miejsca parkingowe dla kobiet w ciąży.

Program zakończył się sukcesem. Możemy teraz śmiało powiedzieć, że Starostwo Powiatowe w Legionowie to urząd przyjazny mamie i dziecku.

Tak prezentuje się kącik zabaw w Biurze Paszportowym