15 stycznia 2013
Nowy rok z nową stroną

Początek roku to czas zmian dla Starostwa Powiatowego w Legionowie, które rok 2013 rozpoczyna z nową, bardziej funkcjonalną stroną internetową.

Z myślą o mieszkańcach i gościach powiatu legionowskiego stworzyliśmy nową witrynę, która z pewnością ułatwi wszystkim zdobywanie informacji związanych z regionem. Zawsze aktualne wiadomości, zaproszenia na wszystkie wydarzenia odbywające się na terenie powiatu oraz porady dotyczące załatwiania spraw w starostwie – to wszystko znajduje się pod adresem powiat-legionowski.pl. Można tu znaleźć potrzebny adres oraz obejrzeć galerie i filmy z akcji organizowanych w naszym regionie. Aby być na bieżąco, wystarczy zapisać się do newslettera – wtedy wszystkie ważne informacje przychodzić będą także na podany adres mailowy.

Dużą nowością nowego portalu jest zakładka e-urząd. Zamieszczone zostały tam narzędzia ułatwiające załatwianie spraw w starostwie, ale także w jego jednostkach podległych. Od teraz, poprzez naszą stronę, mieszkańcy mogą złożyć wniosek np. o udostępnienie informacji publicznej, czy o pozwolenie na budowę. Znajdują się tam także wnioski, które można wydrukować i wypełnić w domu, co znacznie skróci czas załatwiania sprawy.

Również nowym, ale bardzo przydatnym, narzędziem nowej strony powiat-legionowski.pl jest mapa interaktywna. Za jej pomocą można nie tylko zdobyć informacje o adresie szukanego miejsca, ale także znaleźć je na mapie powiatu.

Wierzymy, że nowa strona spełni Państwa potrzeby i oczekiwania. Czekamy także na uwagi i sugestie dotyczące jej funkcjonowania pod adresem promocja@powiat-legionowski.pl