29 stycznia 2013
X Legionowski Konkurs Literacki

Masz ciekawą historię do opowiedzenia, a do tego lekkie pióro? Lubisz przelewać myśli na papier? Weź udział w konkursie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie.

X Legionowski Konkurs Literacki, to szansa dla każdego początkującego pisarza z całego kraju i uwzględnia prace w kategorii poezja, proza oraz wspomnienia o Legionowie. Dzięki niemu biorący udział w konkursie mają szansę skonfrontować swą twórczość i podzielić się swoim talentem z innymi. Konkurs został objęty patronatem Starosty Legionowskiego i Prezydenta Miasta Legionowo.

Prace należy je składać lub nadsyłać do 1 marca 2013 r. na adres Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Broniewskiego 7 w Legionowie. 26 kwietnia 2013 r. odbędzie się tam również finał konkursu.

Szczegóły o konkursie znajdują się w regulaminie. Należy również wypełnić kartę uczestnika.