30 sierpnia 2011
Wakacyjne fotografie - konkurs

Jeszcze tylko w dniu dzisiejszym oczekujemy na Państwa letnie fotografie! Do wygrania wartościowe nagrody.

Trwa letnia edycja konkursu fotograficznego "Powiat Legionowski - 4 pory roku w obiektywie". Zachęcamy do nadsyłania prac, na które czekamy do 30 sierpnia (wtorek).

Do udziału zapraszamy osoby pełnoletnie oraz osoby powyżej 15 roku życia, które uzyskają zgodzę rodzica lub opiekuna. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 10 zdjęć, które nie były wcześniej nagradzane w innych konkursach oraz nie były publikowane w materiałach promocyjnych.

W konkursie wyszczególnione zostały 3 kategorie tematyczne – architektura, przyroda, fotoreportaż (zestaw min. 3 fotografii) – czekamy na fotografie zabytkowych i współczesnych obiektów architektonicznych, przemysłowych, ciekawych wnętrz i budowli, zdjęcia wydarzeń, emocji i ludzi, a także oblicza natury, przestrzeni wokół Jeziora Zegrzyńskiego.

Terminy zgłoszeń: lato - 30 sierpnia 2011r. (jesień - 10 listopada 2011r.)

regulamin
zgłoszenie