1 lutego 2013
Przebudują drogę

Gmina Serock planuje przebudowę ul. Wąskiej, a jej użytkownicy mają możliwość zapoznania się z aktami sprawy.

22 grudnia 2012 r. zostało ponownie wszczęte postępowanie o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na ul. Wąskiej w Serocku wraz ze zjazdami i oświetleniem. Z jej szczegółami można zapoznać się w Centrum Informacji Inwestycyjnej w Wydziale Architektury Starostwa Powiatowego w Legionowie. Wszelkie uwagi i wnioski dotyczące sprawy można kierować do 6 lutego 2013 r.  na adres Starostwa.