5 lutego 2013
Legionowo Liderem Wzrostu

Stolica naszego powiatu bierze udział w plebiscycie najprężniej rozwijających się gmin metropolii warszawskiej. Dzięki naszym głosom może zwyciężyć w kategorii Innowacyjny Projekt.

Nagrody „LIDERZY WZROSTU” zostaną przyznane w oparciu o ranking gmin o największym potencjale inwestycyjnym wynikający z raportu „Metropolia jutra” przygotowanego przez ProDevelopment na podstawie wieloczynnikowej analizy danych statystycznych GUS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Ministerstwa Budownictwa.

Legionowo, wraz z regionalnym centrum sportu i aktywnej rekreacji walczy o wyróżnienie w kategorii Innowacyjny Projekt. W skład projektu wchodzą: pełnowymiarowa hala widowiskowo – sportowa dla blisko 2 tysięcy osób obejmująca siłownię, fitness, odnowę biologiczną, punkt gastronomiczny, ściankę wspinaczkową, punkt informacji turystycznej, centrum obsługi rowerzysty z bezpłatną wypożyczalnią rowerów, zintegrowany system ścieżek rowerowych, spójny z istniejącymi trasami rowerowymi.

Nasza gmina wygrać może jedynie dzięki naszej pomocy.

Zagłosuj na Legionowo!

Nagrody zostaną wręczone w dniu 14 lutego w hotelu Westin podczas I Konferencji Inwestycyjnej Gmin Metropolii Warszawskiej „Miasto – Wizja – Warszawa”.