20 marca 2013
Nowy program PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie od kwietnia rozpoczyna realizację I edycji programu oddziaływań korekcyjno - edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Program skierowany jest do 15 osób, skazanych przez Sąd za czyny związane ze stosowaniem przemocy w rodzinie.

Formy wsparcia:

• zajęcia grupowe dla osób stosujących przemoc (wtorki godz. 17.00 – 19.00, aula Starostwa na parterze)

• konsultacje indywidualne dla osób stosujących przemoc oraz ich członków ich rodzin (wtorki godz. 16.00 – 17.00, aula Starostwa na parterze).

Udział w programie jest bezpłatny!
Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w programie należy kierować do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie, ul. gen. Władysława Sikorskiego 11, tel. 22 764 02 04.

Program finansowany jest przez budżet Państwa.