19 kwietnia 2013
Edukacja przeciwko przemocy

Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie rozpoczęło realizację programu korekcyjno - edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

I edycja programu finansowanego z budżetu Państwa rozpoczęła się w kwietniu br. Jest on skierowany do 15 osób mających problem z kontrolowaniem złości i agresji w relacjach w rodzinie. Jego uczestnikami są osoby wyznaczone przez Zespoły Interdyscyplinarne, Kuratorów, Sąd oraz Policję. Na zajęcia mogą również zgłosić się osoby które będą zainteresowane udziałem w programie w wyniku własnej decyzji. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne!

Formy wsparcia
- konsultacje indywidualne dla osób stosujących przemoc oraz ich członków ich rodzin oraz przedstawicieli służb (wtorki godz. 15.00-16.00 pokój 101, I piętro).
- zajęcia grupowe dla osób stosujących przemoc (wtorki godz. 16.00-19.00, aula Starostwa na parterze)

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w programie prosimy o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie, ul. gen. Władysława Sikorskiego 11, tel. 22 764 02 04.