4 czerwca 2013
I my tam byliśmy...

Miniony weekend upłynął pod znakiem wielkiego świętowania. Dzień dziecka obchodzili zarówno mali jak i duzi. Nas również nie mogło tam zabraknąć. Zobaczcie co ciekawego się działo.

W sobotę 1 czerwca mogliście nas spotkać w Jabłonnie na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Tam dla wszystkich dzieci została rozłożona gra edukacyjna Kapitana Wyderki, podczas której grające w nią dzieci uczyły się zasad bezpieczeństwa nad wodą.

Tego dnia świętowaliśmy również XXXIV Dni Legionowa, które tym razem zostały zorganizowane przy budynku Areny. Impreza połączona została z Letnią Sceną Eski, dzięki czemu w Legionowie gościło wiele gwiazd. Nasze powiatowe stoisko jak zwykle cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Mieszkańcy powiatu legionowskiego mieli okazję sprawdzić swoją celność, rzucając piłeczkami w środek nowego koła gadżetów.

Następnego dnia spotkaliśmy się z Wami w Wieliszewie na święcie tej gminy. Chociaż aura nie była zbyt sprzyjająca czekalismy na Was na naszym stoisku, które tym razem dzieliliśmy wspólnie z Gminą Wieliszew. Nasze gadżety, pomimo wielu innych atrakcji imprezy, były rozchwytywane jak świeże bułeczki. Oczywiście, aby je zdobyć trzeba się było wykazać celnym okiem.

Tego dnia patronowaliśmy też tegorocznym Powiatowym Obchodom Dnia Strażaka w Pomiechówku. Tam również mogliście otrzymać kubki, piłki, misiei inne drobiazi oznakowane logiem naszej nowej akcji I Powiat Legionowski. Podczas imprezy mogliście osobiście spotkać naszego dobrego znajomego Kapitana Wyderkę, który uczył zasad bezpieczeństwa nad wodą.