25 czerwca 2013
Letnia Szkoła Reportażu

Bez znaczenia, ile masz lat. Bez znaczenia, jakie masz wykształcenie czy pracę - właśnie dla Ciebie Gazeta Powiatowa otwiera Letnią Szkołę Reportażu.

Żeby zakwalifikować się do Szkoły napisz krótki tekst o tym, co widzisz w Legionowie lub powiecie legionowskim. Mogą to być 2-3 strony pisane ręcznie, wydrukowane z maszyny czy komputera lub w dowolnym formacie elektronicznym. Wybierz osobę, zdarzenie, miejsce i opisz, jak je widzisz, opisz, co Ci się podoba, a co nie. Napisz, jak wyobrażasz sobie przyszłość miasta lub wsi, w której mieszkasz. Zrób wywiad ze swoim sąsiadem, strażakiem czy Panią z lokalnego sklepu, posłuchaj tego, co chcą Tobie powiedzieć.

Jak do nas dołączyć?
Napisz i dostarcz do naszej redakcji swój autorski, niepublikowany nigdzie  materiał. Jeśli chcesz – możesz uzupełnić swój reportaż zdjęciami lub grafiką, będziemy doceniać nie tylko tekst, ale także materiały towarzyszące. Wszystkie teksty dokładnie przeczytamy, ocenimy i napiszemy, co o nich sądzimy.  10-ciu autorów zaprosimy do darmowej  Letniej Szkoły Reportażu i tam przez lipiec  i  sierpień  doszlifujemy  ich  warsztat.

Najlepsi ze słuchaczy dostaną możliwość publikacji swoich tekstów na łamach Gazety Powiatowej.

Zgłoszenia przyjmujemy w Redakcji Gazety Powiatowej, 05 - 120 Legionowo, ul. ks. płk J. Mrugacza 1 C, z dopiskiem „LSR” lub mailowo na: redakcja@gazetapowiatowa.pl

Zapraszamy do Gazety Powiatowej

Źródło: gazetapowiatowa.pl