5 lipca 2013
Przebudowa trwa

1 lipca zostało zamknięte skrzyżowanie ul. Jagiellońskiej z ul. Piłsudskiego w Legionowie. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem i potrwają przez ok. 4 tygodnie.

Przebudowa tego skrzyżowania jest kolejnym etapem największej tegorocznej inwestycji drogowej powiatu legionowskiego. O szczegółach i informacjach dot. objazdów dla samochodów i komunikacji miejskiej pisaliśmy w Zamknięte skrzyżowanie.

Kontynuowana jest także przebudowa ul. Parkowej od Jagiellońskiej do Sobieskiego oraz 150 m odcinka ul. Sobieskiego do skrzyżowania z ul. Lwowską i Warmińską.
W ciągu ul. Jagiellońskiej, od Barskiej do Parkowej trwają prace budowlane kanalizacji deszczowej. Na bieżąco realizowane są także prace brukarskie (chodniki, ścieżki rowerowe, zatoki autobusowe i miejsca parkingowe) w całym ciągu ul. Jagiellońskiej.
Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac ich zaawansowanie na koniec czerwca  wyniosło 30%.

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2013/jagiellonska_pilsudskiego_w_trakcie{/gallery}