9 sierpnia 2013
Szczeniaki z Jadwisina szukają domów

Mieszkająca na co dzień na terenie Pałacu w Jadwisinie suczka sprawiła nam niemałą niespodziankę przyprowadzając siedem szczeniąt, którym szukamy dobrych domów.

Suczka jest średniej wielkości, sięga do kolana. Jej szczeniaki jak dorosną będą jednak większe. Do oddania mamy 4 pieski i 3 suczki. Wszystkie są bardzo przyjacielskie i lgną do ludzi, dlatego szukamy im dobrych domów.

Dzięki pomocy naszego radnego i jednocześnie weterynarza Mirosława Kado pieski będą zaszczepione i odrobaczone.

Zainteresowanych adopcją jednego ze szczeniaków z Jadwisina prosimy o kontakt z Wydziałem Obsługi Starostwa Powiatowego w Legionowie pod nr tel. 22 76 40 421. Radzimy jednak się spieszyć, bo szczeniaki są kochane i urocze, dzięki czemu z pewnością szybko znajdą się ludzie, którzy przygarną je pod swój dach.

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2013/0026{/gallery}