2 października 2013
Zapraszamy na otwarcie mostu

W najbliższą niedzielę przebudowany most na Kanale Bródnowskim zostanie oficjalnie oddany do użytku mieszkańcom powiatu legionowskiego.

Uroczystość, na którą zapraszają mieszkańców Starosta Legionowski i Wójt Gminy Wieliszew, odbędzie się 6 października 2013 r. przy Zespole Szkół przy ul. Kościelnej w Łajskach. Początek o godzinie 13.30.

Celem spotkania jest zebranie od mieszkańców uwag i opinii, dotyczących inwestycji oraz do poinformowania mieszkańców o planach inwestycyjnych Powiatu Legionowskiego w najbliższej okolicy.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu legionowskiego, a w szczególności miejscowości Łajski, do wzięcia udziału w uroczystości.