24 października 2013
Zamknięty przejazd w Michałowie-Reginowie

Do jutra (25 października) ul. Nowodworska w Michałowie - Reginowie będzie zamknięta. Przyczyną jest remont przejazdu kolejowego. Autobusy zostaną skierowane na objazd.

W związku z remontem przejazdu kolejowego w ulicy Nowodworskiej w miejscowości Michałów-Reginów od dnia 24.10. od około godz. 8:00 do dnia 25.10. do około godz.. 19:00 nieprzejezdna będzie ul. Nowodworska na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Kościelnej. W związku z powyższym autobusy linii L-9, L10, L11 i ZS9 zostaną skierowane na następujące trasy objazdowe:

L-9, L11, ZS9 w obu kierunkach (wszystkie kursy):

PKP LEGIONOWO - … - Zegrzyńska – Piaskowa – Mireckiego – Jana Pawła I – Kościelna - … - KOMORNICA-SZKOŁA / WIELISZEW-PLAŻA / URZĄD MIASTA (NOWY DWÓR MAZ.) / URZĄD GMINY (WIELISZEW)

L10 w obu kierunkach (tylko kursy z/do Wieliszew-Plaża):

PKP LEGIONOWO - … -  Szarych-Szeregów – Łajski: Fabryczna – Legionowo: Jana Pawła I – Mireckiego – Piaskowa – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska - … - WIELISZEW-PLAŻA

Utrzymane zostanie kursowanie dodatkowych, skróconych kursów linii L10 (Urząd Gminy Wieliszew – PKP Legionowo) na niezmienionej trasie, zawieszone zostanie także funkcjonowanie przystanków:

- PKP Michałów-Reginów 01 i 02

- Wrzosowa 01 i 02

- Nowodworska 01

Na trasach objazdowych wszystkie napotkane przystanki obowiązują jako warunkowe (na żądanie).

Źródło: wieliszew.pl