30 października 2013
Zamknięta Kościelna

W związku z remontem ulicy Kościelnej w Wieliszewie i Łajskach nie będzie ona przejezdna do czwartku 31 października do godz. 20:00. Także autobusy skierowane zostały na trasy objazdowe.

Autobusy linii: L-9, L11 i ZS9 skierowane zostają w obu kierunkach na następujące trasy objazdowe:

• L-9 i L11: LEGIONOWO: PKP LEGIONOWO – … – Zegrzyńska – MICHAŁÓW-REGINÓW: Warszawska – WIELISZEW: Warszawska – Modlińska – (w wybranych kursach podjazd do przystanku URZĄD GMINY) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – … – KOMORNICA: KOMORNICA-SZKOŁA/WIELISZEW: WIELISZEW-PLAŻA/NOWY DWÓR MAZ.: URZĄD MIASTA;
  • ZS9: LEGIONOWO: PKP LEGIONOWO – … – Zegrzyńska – MICHAŁÓW-REGINÓW: Warszawska – WIELISZEW: Warszawska – Modlińska – Kościelna – Solidarności – URZĄD GMINY.

Godziny odjazdów linii ZS9 z przystanków początkowych (Wieliszew Urząd Gminy; PKP Legionowo) pozostają bez zmian.

Najbliższe przystanki w pobliżu pominiętych stacji kolejowych: Wieliszew – Cegielnia, Michałów-Reginów - Warszawska

ZOBACZ SPECJALNY ROZKŁAD JAZDY LINII ZS9:

Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków:

PIASKOWA 01 i 02 w Łajskach,  KOŚCIELNA 01 i 02, SZPITAL ONKOLOGICZNY 01 i 02 oraz PODGÓRNA 01 i 02 w Wieliszewie.

Na trasach objazdowych dla ww. linii obowiązują wszystkie napotkane przystanki – jako warunkowe (na żądanie).

Jednocześnie w dniach 30-31.10.2013 r. (środa-czwartek) zawiesza się w obu kierunkach kursy wariantowe linii L10 na trasie: WIELISZEW: URZĄD GMINY LEGIONOWO: PKP LEGIONOWO.

Źródło: wieliszew.pl