7 listopada 2013
Kościelna znów zamknięta

W piątek,  8 listopada 2013 ponownie zamknięta będzie ul. Kościelna w miejscowości Łajski. Ulica będzie nieprzejezdna od godz. 05:00 do końca dnia.

W związku z remontem ul. Kościelnej w miejsc. Łajski w dniu 08.11.2013 r. (piątek) od godz. ok. 05:00 do końca kursowania nieprzejezdna będzie droga powiatowa - ul. Kościelna na odcinku od ul. Nowodworskiej do ul. Modlińskiej.

W związku z powyższym linie L-9 i L11 zostaną skierowane na następujące trasy objazdowe:

L-9, L11
w obu kierunkach:
PKP LEGIONOWO - … - Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wieliszew: Modlińska – Solidarności – Kościelna – Modlińska - … - KOMORNICA-SZKOŁA / WIELISZEW – PLAŻA / URZĄD MIASTA (NOWY DWÓR MAZOWIECKI)

Na trasach objazdowych wszystkie napotkane przystanki obowiązują jako warunkowe (na żądanie).

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:
PIASKOWA 01 i 02,
KOŚCIELNA 01 i 02,