7 listopada 2013
Powiatowi podróżnicy

Zakończyliśmy konkurs będący kolejnym etapem kampanii I ♥ Powiat Legionowski – Legionowski w podróży. Teraz potrzebujemy Państwa pomocy, aby wyłonić jego zwycięzcę.

Przez całe wakacje przyjmowaliśmy zdjęcia z wakacji mieszkańców oraz sympatyków naszego regionu. Warunek był jeden – na zdjęciach musiał się znaleźć nasz gadżet z logiem I ♥ Powiat Legionowski. Otrzymaliśmy bardzo dużo ciekawych zdjęć, które można obejrzeć na naszym fanpage’u. Spośród zdjęć wybraliśmy dwanaście naszym zdaniem najlepszych, ale to do Państwa należy decyzja, kto wygra. W galegii prezentujemy wytypowane przez nas, podpisane imionami autorów fotografie. Głosować można poprzez sondę na stronie głównej (w kolumnie po prawej stronie) do 22 listopada do godz. 12:00.

Wybrany przez Państwa zwycięzca otrzyma nagrodę główną – dysk zewnętrzny, a pozostali uczestnicy konkursu dostaną drobne upominki.

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2013/0033{/gallery}