7 listopada 2013
Zagrali w szczypiorniaka

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku odbyły się dziś zawody w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Zawody odbyły się w ramach współzawodnictwa sportowego organizowanego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięło udział 5 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu. Tym razem bezkonkurencyjna okazała się drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie. Tuż za nią na podium uplasowała się drużyna gospodarzy, czyli Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku. Na trzecim miejscu znalazło się II LO im. Jana III Sobieskiego w Legionowie. Dwa ostatnie miejsca zajęły: Zespół Szkół w Wieliszewie oraz Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie. Zwycięzcy otrzymali z rąk organizatorów ufundowane przez Powiat Legionowski puchary oraz dyplomy.

Mecz pomiędzy zespołami LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie - Powiatowego Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie