15 listopada 2013
Zarząd nagradza sportowców

Zarząd Powiatu w Legionowie podjął decyzję o przeznaczeniu środków finansowych na podsumowanie rozgrywek sportowych organizowanych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Igrzyska są cyklem 54 imprez skierowanych do młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu legionowskiego. Każdego roku bierze w nich udział około 5000 osób, co czyni je najbardziej powszechną formą współzawodnictwa. Powiat funduje na zawody sportowe nagrody rzeczowe, sędziów oraz opiekę medyczną. Przewozi również reprezentacje powiatu na zawody międzypowiatowe.

Od kilku lat na sesjach Rady Powiatu dokonujemy uroczystego podsumowania rozgrywek nagradzając zwycięskie szkoły, trenerów oraz młodzież. Stanowi to podkreślenie uznania ich zasług na forum publicznym. Nie inaczej będzie i w tym roku. Dzięki Zarządowi Powiatu w Legionowie, który na wczorajszym posiedzeniu przeznaczył kwotę ponad dwudziestu tysięcy złotych na listopadowej sesji Rady dokonamy uroczystego podsumowania sezonu 2012/2013.

Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny, gdzie opublikujemy obszerną relację z uroczystości. Tymczasem tutaj możecie Państwo obejrzeć krótki film z rozgrywek w piłce koszykowej szkół gimnazjalnych.