14 czerwca 2011
Wiosenne zachody słońca

Prezentujemy wyniki konkursu fotograficznego „Powiat Legionowski – 4 pory roku w obiektywie – wiosna 2011”, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Legionowie.

W Kategorii Architektura jury przyznało wyróżnienie dla Michała Sobiecha z Legionowa za fotografię „Wnętrze kościoła w Serocku” i Krzysztofa Pietrzaka z Legionowa za „Synchronizujmy zegary - Pałac PAN w Jabłonnie”.

WYRÓŻNIENIE - Wnętrze kościoła w Serocku
Michał Sobiech z Legionowa
WYRÓŻNIENIE - Synchronizujmy zegary - Pałac PAN w Jabłonnie
Krzysztof Pietrzak z Legionowa

Zwycięzcą w tej kategorii został Leszek Błachnio z Serocka, który nadesłał zdjęcie „Skansen nad Jez. Zegrzyńskim - Folwark Klepisko”.

NAGRODA GŁÓWNA - Skansen nad Jez. Zegrzyńskim - Folwark Klepisko
Leszek Błachnio z Serocka

W Kategorii Przyroda wyróżnione zostały prace Bartłomieja Szredersa z Jabłonny „Gość na gapę - dzika kaczka nad Zalewem Zegrzyńskim” i Jacka Biegajskiego z Legionowa „Noc Zapada nad Jeziorem Góra”.

WYRÓŻNIENIE - Gość na gapę - dzika kaczka nad Zalewem Zegrzyńskim
Bartłomiej Szreders z Jabłonny
WYRÓŻNIENIE - Noc Zapada nad Jeziorem Góra
Jacek Biegajski z Legionowa

Fotografia Daniela Katkowskiego z Legionowa „Zachód słońca nad Zegrzem” zdobyła nagrodę główną w tej kategorii.

NAGRODA GŁÓWNA - Zachód słońca nad Zegrzem
Daniel Katkowski z Legionowa

Jury przyznało również nagrodę główną za zdjęcia reportażowe wykonane podczas obchodów dni Serocka, autorstwa Andrzeja Nowaka z Warszawy pn. ”Koncertowo”.

NAGRODA GŁÓWNA - Koncertowo - Świeto Serocka (1)
Andrzej Nowak z Warszawy
NAGRODA GŁÓWNA - Koncertowo - Świeto Serocka (2)
Andrzej Nowak z Warszawy
NAGRODA GŁÓWNA - Koncertowo - Świeto Serocka (3)
Andrzej Nowak z Warszawy

Zwycięzcom i wyróżnionym w wiosennej edycji konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i piękne fotografie.

Zachęcamy sympatyków Powiatu Legionowskiego do typowania zdjęcia w kategorii Nagroda Internautów za pomocą profilu Powiat Legionowski na portalu www.facebook.pl
Klikając "!Lubię to" przy ulubionym zdjęciu w galerii pn. "wiosna 2011 - konkurs "Powiat Legionowski w obiektywie" możecie zagłosować na wybrana fotografię. Typowanie trwa do 20 czerwca 2011 roku do godz. 14.00.

Zapraszamy miłośników fotografowania na stronę Powiatu Legionowskiego, gdzie zapoznacie się z informacjami o trwającej LETNIEJ edycji konkursu „Powiat Legionowski – 4 pory roku w obiektywie”.