9 grudnia 2013
Szlachetnie obdarowani

W niedzielę 8 grudnia do jednej z legionowskich rodzin zapukali wolontariusze Szlachetnej Paczki z darami zebranymi przez pracowników Starostwa.

W tym roku ponad 17 500 rodzin otrzymało wsparcie rzeczowe w ramach akcji Szlachetna Paczka. Wśród nich znalazła się pięcioosobowa rodzina z Legionowa, na rzecz której zbiórkę (zainicjowaną przez osoby zatrudnione w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej) zorganizowali pracownicy Starostwa Powiatowego w Legionowie. Przez pierwszy tydzień grudnia zbierali oni odzież, żywność, środki czystości i zabawki, a także pieniądze, za które udało się kupić potrzebne rodzinie meble kuchenne.

W niedzielę paczka trafiła do rodziny. Wierzymy, że skompletowane w legionowskim Starostwie dary pomogą „naszej” rodzinie urządzić w tym roku wspaniałe święta.

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2013/sp{/gallery}