8 czerwca 2011
Baw się z nami

Jak w trzech poprzednich edycjach, tak i w tym roku, drużyny samorządowców z całego województwa mazowieckiego spotkają się w powiecie legionowskim. Przez dwa dni, 10 i 11 czerwca, rywalizować będą o miano Mistrza Mazowsza Samorządów 2011 roku.

Tak, jak w ubiegłym roku mecze rozgrywane będą na czterech boiskach: w Legionowie, Jabłonnie, Serocku i Wieliszewie. Podczas ceremonii otwarcia i zamknięcia wystąpi zespół cheerleaders Bell Arto.

Patronat honorowy nad Mistrzostwami objęli: Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Związek Powiatów Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legionowie.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów futbolu do kibicowania samorządowcom, którzy już w piątek będą razem z nami bawić się w duchu sportowej rywalizacji fair play.

Szczegóły dotyczące turnieju na www.mazoviacup.pl