31 grudnia 2014
Od jutra powiat większy

Od 1 stycznia 2014 r. powiat legionowski zwiększy swoją powierzchnię o 41 ha.

Na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 lipca 2013 r. w sprawie ustalenia granic niektórych gmin i miast, nadania niektórym miejscowościom statusu miasta oraz zmiany siedziby władz gminy (Dz. U. z 31.07.2013 r. poz. 869) od jutra powiększy się terytorium gminy Nieporęt, a tym samym powiatu legionowskiego. W granice Nieporętu zostanie włączona część miejscowości Łąki, która do tej pory znajdowała się w gminie Radzymin w powiecie wołomińskim.

Witamy nowych mieszkańców naszego powiatu!

Szczegółowy wykaz działek ewidencyjnych, o które powiększy się powiat legionowski, można znaleźć na stronie Wojewody Mazowieckiego (www.mazowieckie.pl).